Kantor Centrum Handlowe Klif Gdynia
Detaliczne Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREUROEUR4.67904.7290
USDDolar amerykańskiUSD4.56804.6180
GBPFunt szterlingGBP5.51705.5770
CHFFrank szwajcarskiCHF4.80004.8600
DKKKorona duńskaDKK0.62700.6340
NOKKorona norweskaNOK0.46800.4750
SEKKorona szwedzkaSEK0.44800.4540
CADDolar kanadyjskiCAD3.47003.6300
AUDdolar australijskiAUD3.17003.2300
CZKkorona czeskaCZK0.19000.1930
HUFforint węgierskiHUF0.01180.0123
GELLari (GRUZJA)GEL1.50001.6500
UAHHrywna UkraińskaUAH0.10000.1140
RUBrubel rosyjskiRUB0.05000.0740
TRYLira TureckaTRY0.25000.3000
BGNlew bułgarskiBGN2.43002.4860
RONlej rumuńskiRON0.95001.0200
ILSnowy szekel izraelskiILS1.30001.3900
JPYjen japońskiJPY0.03250.0345
HRKkuna chorwackaHRK0.64000.6510
CNYjuan chińskiCNY0.64000.7100
ISKKorona islandzkaISK0.03100.0350
BRLReal BrazylijskiBRL0.92001.0500
MXNpeso meksykańskieMXN0.23000.2480
DOPPeso DomikańskieDOP0.0800.090
ALLLek AlbańskiALL0.0410.044
AEDDirham ZEAAED1.1901.380
Aktualizacja: 2022-08-09 18:08:31
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38.
 

zamknij