Kantor Centrum Handlowe Klif Gdynia
Detaliczne Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREUROEUR4.63704.6960
USDDolar amerykańskiUSD4.38804.4430
GBPFunt szterlingGBP5.46405.5240
CHFFrank szwajcarskiCHF4.42004.4800
DKKKorona duńskaDKK0.62000.6270
NOKKorona norweskaNOK0.45000.4570
SEKKorona szwedzkaSEK0.43900.4450
CADDolar kanadyjskiCAD3.34003.5000
AUDdolar australijskiAUD3.05003.1100
CZKkorona czeskaCZK0.18600.1890
HUFforint węgierskiHUF0.01190.0124
GELLari (GRUZJA)GEL1.50001.5900
UAHHrywna UkraińskaUAH0.12500.1330
RUBrubel rosyjskiRUB0.04850.0600
TRYLira TureckaTRY0.31200.3190
BGNlew bułgarskiBGN2.41002.4500
RONlej rumuńskiRON0.95000.9800
ILSnowy szekel izraelskiILS1.20001.3500
JPYjen japońskiJPY0.03250.0345
HRKkuna chorwackaHRK0.63000.6410
CNYjuan chińskiCNY0.64000.6700
ISKKorona islandzkaISK0.03100.0330
BRLReal BrazylijskiBRL0.92001.0500
MXNpeso meksykańskieMXN0.22000.2300
DOPPeso DomikańskieDOP0.0800.090
ALLLek AlbańskiALL0.0410.042
AEDDirham ZEAAED1.1801.270
Aktualizacja: 2022-05-17 20:51:43
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38.
 

zamknij