Kantor Centrum Handlowe Klif Gdynia
Detaliczne Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREUROEUR4.67404.7330
USDDolar amerykańskiUSD4.41804.4730
GBPFunt szterlingGBP5.41505.4750
CHFFrank szwajcarskiCHF4.62004.6800
DKKKorona duńskaDKK0.62500.6320
NOKKorona norweskaNOK0.44500.4520
SEKKorona szwedzkaSEK0.43400.4400
CADDolar kanadyjskiCAD3.35003.5100
AUDdolar australijskiAUD3.05003.1100
CZKkorona czeskaCZK0.18800.1910
HUFforint węgierskiHUF0.01160.0120
GELLari (GRUZJA)GEL1.50001.6500
UAHHrywna UkraińskaUAH0.11000.1245
RUBrubel rosyjskiRUB0.05000.0740
TRYLira TureckaTRY0.25000.3150
BGNlew bułgarskiBGN2.38002.4800
RONlej rumuńskiRON0.95000.9800
ILSnowy szekel izraelskiILS1.20001.3500
JPYjen japońskiJPY0.03250.0345
HRKkuna chorwackaHRK0.62000.6490
CNYjuan chińskiCNY0.64000.6700
ISKKorona islandzkaISK0.03100.0340
BRLReal BrazylijskiBRL0.92001.0500
MXNpeso meksykańskieMXN0.22000.2300
DOPPeso DomikańskieDOP0.0800.090
ALLLek AlbańskiALL0.0410.042
AEDDirham ZEAAED1.1301.240
Aktualizacja: 2022-06-26 12:29:59
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38.
 

zamknij