Kantor Centrum Handlowe Klif Gdynia
Detaliczne Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREUROEUR4.66404.7040
USDDolar amerykańskiUSD4.41904.4790
GBPFunt szterlingGBP5.41505.4750
CHFFrank szwajcarskiCHF4.74004.8000
DKKKorona duńskaDKK0.61000.6300
NOKKorona norweskaNOK0.44000.4470
SEKKorona szwedzkaSEK0.42600.4320
CADDolar kanadyjskiCAD3.25003.3200
AUDdolar australijskiAUD2.98003.0800
CZKkorona czeskaCZK0.19100.1940
HUFforint węgierskiHUF0.01110.0116
GELLari (GRUZJA)GEL1.65001.8450
UAHHrywna UkraińskaUAH0.10300.1170
RUBrubel rosyjskiRUB0.05000.0740
TRYLira TureckaTRY0.25000.3000
BGNlew bułgarskiBGN2.40002.5000
RONlej rumuńskiRON0.95001.0200
ILSnowy szekel izraelskiILS1.30001.4000
JPYjen japońskiJPY0.03200.0345
HRKkuna chorwackaHRK0.58000.6450
CNYjuan chińskiCNY0.61000.6600
ISKKorona islandzkaISK0.02950.0320
BRLReal BrazylijskiBRL0.92000.9900
MXNpeso meksykańskieMXN0.25000.2590
DOPPeso DomikańskieDOP0.0930.099
ALLLek AlbańskiALL0.0380.043
AEDDirham ZEAAED1.2001.290
VNDDong wietnamski100 VND0.01900.0220
THBBaht tajskiTHB0.13000.1390
Aktualizacja: 2022-12-09 20:50:56
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38.
 

zamknij