Kantor Centrum Handlowe Klif Gdynia
Detaliczne Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREUROEUR4.73204.7720
USDDolar amerykańskiUSD4.87604.9260
GBPFunt szterlingGBP5.29005.3500
CHFFrank szwajcarskiCHF4.98005.0400
DKKKorona duńskaDKK0.63500.6420
NOKKorona norweskaNOK0.45700.4640
SEKKorona szwedzkaSEK0.43000.4360
CADDolar kanadyjskiCAD3.51003.6700
AUDdolar australijskiAUD3.16003.2200
CZKkorona czeskaCZK0.19200.1950
HUFforint węgierskiHUF0.01160.0121
GELLari (GRUZJA)GEL1.65001.7700
UAHHrywna UkraińskaUAH0.10000.1170
RUBrubel rosyjskiRUB0.05000.0740
TRYLira TureckaTRY0.25000.3000
BGNlew bułgarskiBGN2.47002.5500
RONlej rumuńskiRON0.95001.0200
ILSnowy szekel izraelskiILS1.30001.3900
JPYjen japońskiJPY0.03250.0342
HRKkuna chorwackaHRK0.60000.6450
CNYjuan chińskiCNY0.64500.6900
ISKKorona islandzkaISK0.03150.0340
BRLReal BrazylijskiBRL0.92001.0500
MXNpeso meksykańskieMXN0.25000.2650
DOPPeso DomikańskieDOP0.0900.098
ALLLek AlbańskiALL0.0400.044
AEDDirham ZEAAED1.2501.350
Aktualizacja: 2022-09-24 20:53:00
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38.
 

zamknij