Kantor Centrum Handlowe Klif Gdynia
Detaliczne Kursy walut

Kursy walut obowiązują dla każdej kwoty wymiany.

Rezerwacja kursu obowiązuje w godzinach pracy kantoru.

WalutaSymbolKupnoSprzedaż
EUREUROEUR4.29604.3310
USDDolar amerykańskiUSD3.96804.0120
GBPFunt szterlingGBP5.00305.0630
CHFFrank szwajcarskiCHF4.48004.5300
DKKKorona duńskaDKK0.52700.5550
NOKKorona norweskaNOK0.33300.3470
SEKKorona szwedzkaSEK0.37700.3850
CADDolar kanadyjskiCAD2.92003.0000
AUDdolar australijskiAUD2.56002.6600
CZKkorona czeskaCZK0.16900.1740
HUFforint węgierskiHUF0.01090.0115
GELLari (GRUZJA)GEL1.49601.6160
UAHHrywna UkraińskaUAH0.09600.1030
RUBrubel rosyjskiRUB0.03500.0500
TRYLira TureckaTRY0.12800.1390
BGNlew bułgarskiBGN2.20002.3080
RONlej rumuńskiRON0.85400.9060
ILSnowy szekel izraelskiILS1.03601.1900
JPYjen japońskiJPY0.02670.0281
HRKkuna chorwackaHRK0.55000.6450
CNYjuan chińskiCNY0.53600.5820
ISKKorona islandzkaISK0.02650.0292
BRLReal BrazylijskiBRL0.83800.8970
MXNpeso meksykańskieMXN0.24100.2540
DOPPeso DomikańskieDOP0.0710.076
ALLLek AlbańskiALL0.0430.045
AEDDirham ZEAAED1.0461.128
VNDDong wietnamski100 VND0.01580.0175
THBBaht tajskiTHB0.11000.1190
Aktualizacja: 2024-03-02 21:00:09
Kurs na żywo: włącz

Przy ilościach hurtowych, w celu nagocjacji kursu prosimy o kontakt z kantorem pod numer 58 664 90 38.
 

zamknij